6 dzień wyzwania grafika

6 dzień wyzwania – 7 wrzesień 2019

Pobudka o 5

No niestety wyzwanie nie zaliczone. Co prawda wstałem o 5:00, ale nie czułem się na siłach, żeby normalnie funkcjonować. Spałem tylko 3 godziny.

Ale nie poddaje się. Dalej będę starał się wstawać o 5:00 ale nie za wszelką cenę. Trzeba mieć czas na regenerację. Zdrowie najważniejsze.

Najbardziej szkoda mi oczu. Ze względu na pracę, wiele godzin dziennie spędzam przed komputerem. Nie dość, że męczą się patrząc na to co wypisuję, to jeszcze nie daje im odpocząć.

Jazda na rowerze

Rezerwat przyrody Biesak-Białogon miał być pierwszym przystankiem w drodze do zamku w Chęcinach.

Czułem się dobrze, ale nagle po przejechaniu niespełna 5 km cała energia gdzieś uleciała. Jadąc po prostym czułem się tak, jak bym miał zaciśnięte szczęki hamulców.

Musiałem chociaż dotrzeć do Biesaku. Minąłem czołg… Poważnie:) Nie jest to może najnowszy model, ale czasy niebezpieczne i lepszy taki niż żaden 🙂

Drogę przez las pokonałem na nogach pchając rower po piaszczystej ścieżce. Miałem dość. Szybkie fotki i uciekam do domu odpocząć i porządnie się najeść.

To nie był pierwszy raz kiedy pojechałem na czczo… Ile to się naczytałem, jak to dobrze działa na spalanie tłuszczu. W moim przypadku to nie zadziałało. Jak samochód bez paliwa, z pełnymi kanistrami benzyny w bagażniku. Niby paliwo jest, ale brakowało zapłonu. Póki z górki, jakoś się toczyłem.

Zwiedzanie okolic

W rezerwacie przyrody Biesak Białogon odwiedziłem częściowo zalany dawny kamieniołom, w którym można pooglądać jedne z najstarszych skał w Górach Świętokrzyskich, mające około 540 mln lat.

Czy polecam to miejsce? Będąc w pobliżu warto odwiedzić jako urozmaicenie spaceru po lesie. Nic poza tym. 4 lata temu, jak byłem tu pierwszy raz zimą, bardziej mi się podobało.

Miesiąc z pisaniem

Zdecydowałem się przerwać „Miesiąc z pisaniem”. Doszedłem do wniosku, że jest to część mojej pracy i nie mogę traktować tego jako wyzwanie.

Czytanie przed snem

Zaliczone. Książka poczytania. Nie ma co się na ten temat rozpisywać.